top of page

KONTAKT OSS

Spørsmål og henvendelser ifbm. ditt besøk på Folketeateret: Publikum@folketeateret.no 

Pressehenvendelser: Birgitte Fagstad, Marketing & PR-manager, tlf: +47 98 48 14 67

For andre henvendelser: Kontaktoss@scenekvelder.no

Scenekvelder AS, ORG.NR 919 756 330

Storgata 21-23, 0184 Oslo

Astrid Egeland

Kunstnerisk Koordinator
og Sjefinspisient 

Astrid@scenekvelder.no
+47 470 95 646

astrid.png

Janne Suktamuk

Produksjonsleder

janne@scenekvelder.no
+47 451 53 709

janne.png

Birgitte Fagstad

PR- og markedsssjef

Birgitte@scenekvelder.no
+47 984 81 467

birgitte.png

Celina Øier

Produksjonsleder film

Celina@scenekvelder.no
+47 415 01 512

celina.png

May Britt Strand

Produksjonskoordinator 

Maybritt@scenekvelder.no
+47 932 13 822

maybritt.png
atle.png

Atle Halstensen

Co-owner & Artistic Director

karianne.png

Karianne Jæger

Co-owner & Executive producer

bottom of page